Što je ovo bilo?!

VIDEO Kakvo ludilo: Utakmica s pet golova i pet crvenih kartona!

Utakmice prvog kola grupne faze natjecanja nogometnog Libertadores kupa, južnoameričke inačice Lige prvaka, donijele su pregršt uzbuđenja, ali i bizarnih situacija.

Noćas je na susretu između urugvajskog Montevideo Wanderersa i venezuelanske Zamore podijeljeno čak pet crvenih kartona.

Već u 20. minuti igrač gostujuće Zamore Angel Faría dobio je crveni karton, a u 32. minuti i domaćini su ostali sa igračem manje, budući da je Adrian Colombino dobio drugi žuti karton.

U 78. minuti isključen je još jedan nogometaš Zamore, crveni karton dobio je Luis Ovalle. No, tu priča sa isključenjima nije bila gotova, jer je bolivijski sudac Raul Orozco u trećoj minuti sudačke nadoknade zbog koškanja isključio Juana Masciju (Montevideo) i Johna Murilla (Zamora).

Tako je Zamora utakmicu završila sa tri igrača manje, a Montevideo, koji je dobio susret 3:2, sa dvojicom isključenih.