bravo ivo

VIDEO Iličević u pobjedi zabio majstorski pogodak

Povremeni hrvatski reprezentativac Ivo Iličević postigao je prekrasan pogodak u pobjedi HSV-a...

U 14. kolu njemačkog nogometnog prvenstva, Bundeslige, HSV je u subotu u gostima svladao Werder sa 3-1. Hrvatski veznjak Ivo Iličević upisao je gol i asistenciju za hamburški sastav.

Hamburger je poveo već u 3. minuti pogotkom Iličevića, koji je na lijevoj strani kaznenog prostora primio ubacivanje Lasogge, a onda odmjerenim udarcem skinuo prašinu iz dijagonalnog kuta Werderova gola.

Na 2-0 povisio je Michael Gregoritsch, u 27. Werder je smanjio golom Anthonyja Ujaha u 62. minuti, ali u 68. ponovno pogodak za Hamburger, a strijelac je bio Nicolai Mueller na asistenciju Ive Iličevića. Ivica Olić ušao je u igru u redovima HSV-a u 82. minuti, dok je Iličević zamijenjen u 90.

Borussia Mönchengladbach bila je pred prvim porazom u posljednjih devet kola, gubila je 1-3 od posljednjeplasiranog Hoffenheima, ali u 87. minuti Fabian Johnson donio je remi gostima.

Kod Bayerna ništa novo. Momčad iz Münchena svladala je Herthu s 2-0 pogocima Thomasa Müllera (34) i Kingsleyja Comana (41).

U nedjelju Borussia Dortmund dočekuje Stuttgart, a derbi kola igraju Bayer Leverkusen i Schalke.