Minimalnom pobjedom 1.0 kod kuće protiv Udinesea, u 13. kolu Serie A, Juventus je zadržao koliki-toliki priključak s vodećim Inter...

Juve se polako vraća u formu. Nakon nekoliko neuvjerljivih utakmica, od kojih je najgora bila ona potiv Napolija (poraz 2-3 nakon vodstva 2-0), 'Stara Dama' ponovo niže pobjede i drži priključak s Mourinhovim Interom.

U 13. kolu talijanske lige u goste je u Torino stigao neugodni Udinese. U tijesnoj utakmici Ferrarina momčad stigla je do trijumfa zahvaljujući pogotku Fabija Grossa u 51. minuti, koji je zakucao jednu loptu u mrežu na asistenciju Caceresa. Udineseu je pak poništen pogodak zbog navodnog zaleđa u 44. minuti. Nakon što je 'Stara Dama' povela, više problema za Diega, Del Piera i društvo nije bilo, rutinski su branili prednosto do posljednjeg sučevog zvižduka.

Juve je tako stigao do svoje osme ligaške pobjede i zaostaje za vodećim Interom 5 bodova, a do kraja prvenstva još je pregršt izazova za obje momčadi...