breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Katastrofa za kraj

VIDEO Gerrard zabio na oproštaju, Liverpool primio ŠEST komada!

Poglavlje dugačko 17 godina zatvoreno je u jednoj velikoj karijeri...

Steven Gerrard odigrao je zadnju utakmicu za Liverpool, barem zasada, jer postoji mogućnost da ga novi klub, Los Angeles Galaxy, vrati na Anfield na posudbu.

U zadnjem kolu Stoke City je ugostio Liverpool i raspištoljio se u prvom poluvremenu i između 22. i 45. minute kada su utrpali nevjerojatnih pet komada Redsima. Ipak, da sramota ne bude potpuna pobrinuo se sam Gerrard u 70. minuti postigavši oproštajni i počasni gol. Do kraja je obrana gostiju još jednom kapitulirala te je završilo ponižavajućih 6:1.

Cijelu svoju profesionalnu karijeru Gerrard je ostao vjeran Liverpoolu, klubu za kojeg je navijao od djetinjstva.

Uzeo sve osim titule koju je najviše želio

Debitirao je još 1998., a s ovim današnjim nastupom skupio je ukupno 707 utakmica u svim natjecanjima i 184 gola (502 u Premierligi i 119 golova).

Najveća želja - da s Liverpoolom postane prvak Engleske - ostala mu je neispunjena, ali od ostalih trofeja uzeo je praktički sve: Ligu prvaka 2005., Kup Uefa 2001., FA kup 2001. i 2006., Liga kup 2001., 2003. i 2012. godine.

Pokupio je i pregršt individualnih nagrada. Osam je puta uvršten u najbolju momčad sezone Premierlige, proglašen je za najboljeg igrača mitskog finala Lige prvaka 2005., a iste je godine u konkurenciji za Zlatnu loptu završio na trećem mjestu, iza Ronaldinha i Franka Lamparda.

Gerrard goal | Stoke City 5-1 Liverpool 24/05/2015 by brilche