Pranjić upisao asistenciju

Hrvatski napadač Ivica Olić postigao je tri pogotka za Bayern u prijateljskoj utakmici protiv trećeligaškog Stuttgarter Kickersa, u kojoj je Bayern deklasirao svog domaćina s 10-0...

Malo je tko mogao očekivati dvoznamenkasti broj Bayernovih golova nakon prvog poluvremena, budući da je semafor tada pokazivao tek 0-1. No, čak devet pogodaka uspjeli su postići nogometaši Bayernovog novog trenera Louisa van Gaala u drugom poluvremenu, a tri od njih Ivica Olić, koji je odigrao cijelu utakmicu.

Olić je bio strijelac u 58., 68. i 83. minuti. Uz njega, trostruki strijelac bio je i mladi Thomas Müller. Dva gola zabio je Mario Gomez, prvi i deseti za Bayern. Prvi je zabio u 15. minuti, i to na asistenciju odnosno centaršut sa lijeve strane Danijela Pranjića, koji je odigrao samo prvo poluvrijeme.

Po jednom su se u strijelce za bavarskog giganta još upisali Hamil Altintop i Andreas Görlitz.