Turski huligani gori od naših

Trijumf Galskih pijetlova na Stade de Gerlandu zasjenio je dvanaest minuta dug prekid prijateljske nogometne utakmice između Francuske i Turske, uzrokovane nedoličnim ispadima navijača gostujuće reprezentacije.

Više od deset minuta bilo je potrebno da se smiri situacija nakon bakljade po travnjaku, a zabilježen je i ulazak jednog turskog navijača na teren tijekom poluvremena. Valja reći da su to još mali incidenti za tuske kuligane: na utakmicama Galatasaraya, Fenebachea i Beskistasa bude i puno gorih stvari...

Utakmica je okončana 1-0 nakon preciznog udarca Karima Benzeme u 39. minuti iz jedanaesterca.

Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da na vratima turske momčadi nije bilo raspoloženog Volkana Demirela, te da je Sidney Govou bio nešto precizniji u posljednjim minutama utakmice kada je pogodio okvir gola.