Muke po Mourinhu

VIDEO Fantastični Naismith hat-trickom srušio Chelsea!

Peto kolo engleske Premierlige otvoreno je utakmicom na Goodison Parku.

Everton je pobijedio Chelsea 3:1 u prvoj utakmici petog kola Premierlige, a apsolutni junak domaće momčadi bio je škotski napadač Steven Naismith koji je postigao sva tri pogotka.

Zanimljivo je kako je Naismith utakmicu započeo na klupi, ali je ušao u igru već nakon osam minuta jer se ozlijedio bosanskohercegovački reprezentativac Muhamed Bešić.

Naismith je u 17. i 22. donio dva gola prednosti Evertonu, privremeno je smanjio Nemanja Matić, ali čudesni Naismith u 83. minuti potvrđuje pobjedu momčadi Roberta Martineza.

Jose Mourinho i njegovi Bluesi su aktualni prvaci, a ovisno o drugim rezultatima tijekom subote i nedjelje mogli bi se nakon početnih pet kola naći u zoni ispadanja što baš nitko nije očekivao.