Dudu u formi pred Bjelorusiju

Eduardo da Silva upisao je svoje ime na listu strijelaca Arsenalove momčadi u 3-0 pobjedi protiv Glasgow Rangersa drugoga dana Emirates Cupa u kojem se njegova momčad okitila naslovom pobjednika turnira...

U prvoj nedjeljnoj utakmici madridski Atletico i Paris St Germain odigrali su meč bez pobjednika i to nakon što je španjolska momčad od 39. minute uživala brojčanu prednost na travnjaku.

Jack Wilshere bio je pokretač Arsenalovih akcija u pobjedi protiv Atletica u subotu (2-1). U toj je utakmici ušao u igru s klupe, a ovaj mu je puta menadžer momčadi Arsene Wenger priliku da zaigra dao od prve minute. Mladi ofenzivni veznjak zahvalio mu se neumornom trkom i dvama pogocima, za 1-0 i 3-0 svoje momčadi.

Proglašen je najboljim Arsenalovim igračem turnira.

Na listu strijelaca između Wilshereovih pogodaka upisao se hrvatski nogometni reprezentativac koji je startao u početnoj momčadi Arsenala, a igru napustio u 63. minuti kada ga je na terenu zamijenio 17-godišnji Sanchez Watt.

Pljeskom nagrađenu igru okrunio je zgoditkom iz desete minute. Primio je Eduardo jednu Fabregasovu dubinsku loptu s desne strane i lijevom nogom uputio ciljani prizemni udarac nakon čega je lopta put do mreže Rangersovog gola pronašla odbivši se od desne vratnice.