Kiksali Arsenal, Liverpool...

VIDEO Čudno kolo u Premierligi: 'Štrajk' strijelaca na tri utakmice!

Porazi Chelsea i Arsenala, te domaći remi Liverpoola obilježili su 15. kolo Engleske lige, u kojem su čak tri utakmice okončane bez zgoditaka.

Arsenal je izgubio kod Stokea s 3:2 u izuzetno zanimljivoj utakmici u kojoj su domaćini poveli pogotkom Croucha nakon samo 20 sekundi igre, a do poluvremena je bilo 3:0 za Stoke. U nastavku je Arsenal smanjio na 3:2, no potom im je isključen Chambers u 78. minuti, pa je momčadi Arsenea Wengera propala šansa za potpuni preokret.

Liverpool je još jednom razočarao svoje navijače odigravši doma 0:0 sa Sunderlandom, pa Redsi nakon 15 kola zaostaju ogromnih 15 bodova za vodećim Chelseajem.

QPR je na svom terenu slavio protiv Burnleya s 2:0, a Niko Kranjčar je ušao u igru u 66. minuti. I Nikica Jelavić je zabilježio nastup s klupe u 77. minuti za Hull City, koji je doma odigrao 0:0 s WBA. Također, golova nije bilo niti na utakmici Tottenham - Crystal Palace.