Veliko iznenađenje je priredio Napoli, koji je slavio na Olimpijskom stadionu u Torinu protiv Juventusa 3-2, iako su domaćini imali prednost 2-0. Milan pak nije kiksao protiv Parme..

Juve je poveo u 35. minuti golom Davida Trezegueta koji je glavom s prve vratnice pospremio ubacivanje Zdeneka Grygere, da bi na prednost od dva razlike otišao u 54. minuti golom Sebastiana Giovinca koji je iskoristio smetenost Napolijeve obrane i zakucao loptu u lijevi donji kut.

U tom se trenutku činilo kao da je torinski sastav pospremio u džep nova tri boda i približio se vodećem Interu, ali su drugačijeg mišljenja bili igrači Napolija koji su kao i u prošlom kolu (protiv Milana, izborili remi 2-2 golovima u 90. u 93. minuti) kreirali veličanstven preokret.

Junak preokreta momčadi iz Napulja bio je Slovak Marek Hamšik, dvostruki strijelac, dok je jedan gol zabio Argentinac Jesus Datolo. Hamšik je za smanjenje 1-2 zabio u 59. minuti u gornji desni kut nakon asistencije Datola, izjednačio je sam argentinski krilni igrač u 65. minuti iz neposredne blizine nakon gužve u kaznenom prostoru, da bi odlučujući gol zabio ponovo Hamšik sjajnim udarcem s nekih desetak metara u same rašlje nemoćnog Buffona.

Nogometaši Milana ostvarili su petu ovosezonsku pobjedu u 11. kolu Serie A. Na San Siru su 'rossoneri' savladali Parmu 2-0 i barem privremeno skočili na četvrto mjesto na ljestvici. Dvostruki strijelac za Milan bio je Marco Borriello.