Pogledajte ovo

VIDEO Nevjerojatan gol: Vratar maestralno zabio u 95. minuti!

Nesvakidašnji rasplet donijela je utakmica nizozemskog prvenstva.

U prvom kolu Eredivisie snage su odmjerili Den Haag i PSV. Završilo je 2:2, a domaćini su poraz izbjegli u zadnjim sekundama.

Za aktualne prvake Nizozemske stvari su krenule u očekivanom smjeru kad je Maher u 23. minuti donio prednost. Međutim, samo dvije minute kasnije domaćini izjednačavaju preko Alberga iz jedanaesterca.

U 62. Luuk de Jong zabija za novo vodstvo PSV-a koje je potrajalo sve do pete minute sudačke nadoknade.

Tada je Den Haag, inače lani 13. momčad lige, krenuo na sve ili ništa, a u šesnaesterac gostiju stigao je i 25-ogodišnji vratar Martin Hansen. Iz prekida s desne strane uslijedio je ubačaj u srce kaznenog prostora, a Danac je fenomenalno reagirao i u padu petom pogodio donji desni kut svog kolege na golu PSV-a, Jeroena Zoeta.