breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Što mu se dogodilo?

VIDEO Prljavi potez Cavanija: Da je sudac ovo vidio...

U derbiju večeri Lige prvaka nije bilo pobjednika, ali jest spornih situacija.

Kad je u zadnjim trenucima prvog poluvremena utakmice Arsenal - PSG njemački sudac Felix Brych dosudio jedanaesterac za Topnike, igrači aktualnog francuskog prvaka teško su se mirili s tom odlukom.

Uslijedila je rasprava u koju je bila uključena većina igrača na terenu, a korak dalje otišli su Edinson Cavani i Aaron Ramsey.

Oni su se naguravali da bi u jednom trenutku Urugvajac šakom u bradu udario Velšanina.

Sudac Brych nije to vidio, ali da jest vjerojatno bi pokazao Cavaniju crveni karton.

Inače, iz tog dosuđenog penala Olivier Giroud je izjednačio, a u drugom poluvremenu su obje momčadi postigle po jedan autogol i završilo je remijem 2:2 zbog čega su Francuzi bolji u međusobnom omjeru i ukoliko u zadnjem kolu na Parku prinčeva pobijede Basel osvojit će prvo mjesto u skupini.