Avantura u West Hamu

VIDEO Brozović zabio za Inter, Bilić debitirao remijem protiv trećeligaša

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović zabio je gol za Inter u pripremnoj utakmici protiv njemačkog trećeligaša Stuttgarter Kickersa.

Susret se igrao u talijanskom mjestu Riscone di Brunico, a Inter je na kraju slavio 4:3 iako je na poluvremenu vodio 4:0.

Brozović se u strijelce upisao u 23. minuti nakon preciznog udarca s 10-ak metara. Dva gola za Inter zabio je Palacio, a jedan je dodao i Icardi.

U prvom sastavu talijanske momčadi uz Brozovića je bio i Mateo Kovačić. Inter je, kao što to obično biva u ovakvim utakmicama, na poluvremenu zamijenio čitavu momčad.

Bilić remizirao

A West Ham Slavena Bilića je u pripremnoj utakmici odigrao 3:3 protiv trećeligaša Peterborougha. Pogotke za čekićare postigli su Noble, Sakho i Samuelsen.

"Uvijek je lijepo vidjeti da napadači zabijaju jer im to daje samopouzdanje. No, i veznjaci će morati zabijati pogotke",- komentirao je Bilić koji je ovoj utakmici debitirao na klupi West Hama.