Inter posljednji

VIDEO Brozović u Messijevom stilu krenuo s centra i zabio, ali...

U Italiji je u srijedu odigran tradicionalni nogometni turnir Trofeo TIM na kojem je slavio Milan, a pogodak je postigao Marcelo Brozović...

Bivši igrač Dinama Brozović postigao je pogodak u 1:2 porazu Intera od gradskog rivala Milana. Uzeo je loptu na centru igrališta i onda u stilu Lionela Messija prošao gotovo do suparničkog šesnaesterca, te odmjerenim udarcem poentirao. No za razliku od Messija koji u pravilu naiđe na nekoliko obrambenih igrača, nogometaši Milana puštali su Brozovića skroz do šesnaesterca, pa čak i u trenutku kada se pripremao za udarac.

Milan je slavio pogocima Bertolaccija i Bacce, a potom je boljim izvođenjem jedanaesteraca bio bolji od Sassuola. Momčad Šime Vrsaljka imala je pobjedu u rukama, ali je Nocerino golom u posljednjoj minuti utakmice (45 minuta se igralo) odveo susret u lutriju jedanaesteraca.

Inter je, spomenimo, izgubio i drugi susret turnira od Sassuola s minimalnih 1:0.