Mogli i gore stradati

VIDEO Bilićev West Ham izgubio nakon više od dva mjeseca

I dok je Bilićev West Ham 'penicilin' za velikane, protiv manjih klubova ima velikih problema...

A to se pokazalo i u subotu u 11. kolu kada su izgubili u gostima kod novaka u Premier ligi Watforda s 0-2. Strijelac oba gola za Watford bio je Odion Ighalo (39, 48) , a Nikica Jelavić je za West Ham igrao od 76. minute, ali bez značajnijeg učinka.

VIDEO City uz puno muke, Arsenal lako, nevjerojatni Vardy i Leciester

Prvi je to poraz za Bilićevu momčad nakon 22. kolovoza, čime je stao sjajan niz u kojemu su padali velikani poput Cityja, Liverpoola i Chelseaja. Tragičar utakmice bio je Andy Carroll, junak protiv Chelseaja, koji je izgubio loptu kod prvog gola i time utjecao na vodstvo Watforda.

Trudio se Bilić, mijenjao igrače i samu igru, ali nije išlo, a igrači su postajalli sve nervozniji, što je kulminiralo crvenim kartonom Jamesa Collinsa u 84. minuti. To je bio definitivni kraj utakmice.

West Ham je ostao na 20 bodova, a u sljedećem kolu igra kod kuće protiv Evertona.