Remi 'vukova'

VIDEO Bayern se vratio pobjedama, odlična Herta

Nakon što je prije tjedan dana Borussia Mönchengladbach nanijela Bayernu prvi poraz u Bundesligi, u 16. kolu Bavarci su u subotu rutinirano svladali novaka u ligi Ingolstadt...

Bayern München pobijedio je Ingolstadt s 2-0 pogocima Roberta Lewandowskog (65) i Philippa Lahma (75).

Robert Lewandowski Goal - Bayern Munich 1 - 0... by HD-Soccer

Hertha je u gostima svladala Darmstadt s 4-0 uz dva pogotka reprezentativca BiH Vedada Ibiševića (12, 50) , a po jedan su dodali Marvin Plattenhardt (26) i Salomon Kalou (77). Hertha je ostvarila 7 pobjeda u posljednjih 11 kola i drži visoko treće mjesto.

Wolfsburg je kod kuće remizirao sa Hamburgerom, bilo je 1-1. Gosti su poveli u 21. minuti golom Nicolaija Muellera, a izjednačenje 'vukovima' donio je Maximilian Arnold u 78. Za HSV je Ivo Iličević igrao do 81. minute, a Ivica Olić, koji je u prošlom kolu napokon dobio priliku i odigrao je pola sata, ovaj puta nije bio u sastavu HSV-a.

Večeras je derbi kola Bayer Leverkusen - Borussia Mönchengladbach, a u nedjelju se sastaju Augsburg - Schalke, te Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt.