bez Messija

VIDEO Barcelona teškom mukom slavila protiv Las Palmasa

Nogometaši Barcelone u susretu su 6. kola španjolskog prvenstva na svom Camp Nou svladali Las Palmas sa 2-1 81-0) i tako se barem nakratko vratili na vrh ljestvice...

Strijelac oba gola za Barcelonu bio je Luis Suarez (25, 54), a nakon što je Neymar u 66. minuti promašio 11-erac za 3-0, Jonathan Viera (88) je u samoj završnici smanjio na konačnih 2-1.

VIDEO Kameni bacio Ronalda i Real Madrid u očaj!

Barcelona potvrdila crne slutnje: Messi aut najmanje mjesec i pol!

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je čitav susret za Barcleonu koja sada ima 15 bodova, dva više uz utakmicu više od Real Madrida, Celte i Villarreala, koji će svoje utakmice 6. kola igrati kasnije večeras.

Recimo i da je utakmicu obilježila Messijeva ozljeda u 9. minuti prvog poluvremena, a prema prvim informacijama izbivat će i do dva mjeseca izvan travnjaka.

Real će ugostiti Malagu, Villarreal će na svom terenu igrati protiv Atletico Madrida, a Celta gostuje kod Eibara. Las Palmas je 12. s pet bodova.