spasitelj suarez

VIDEO Barca se osvetila Athleticu, Messi promašio penal

Nogometaši Barcelone donekle su se osvetili Athletic Bilbau za poraz u španjolskom Superkupu od sveukupno 5:1...

U sklopu 1. kola španjolske Primere Barcelona na gostovanju u Bilbau slavila s 1:0 pogotkom Luisa Suareza. Mogla je i trebala to biti uvjerljivija pobjeda Barcelone, no Lionel Messi nije uspio zabiti jedanesterac koji je sudac u 30. minuti poklonio Barci. Gorka Iraizoz ga je pročitao i obranio 'mlitav' udarac u donji desni kut.

Suarez je pogodak odluke zabio u 54. minuti nakon što ga je ubačajem s lijeve strane napada poslužio Jordi Alba.

Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta u redovima Barcelone, te je zaradio žuti karton u završnici prvog poluvremena zbog udaranja laktom.

U nastavku večeri svoju utakmicu prvog kola odigrat će i Real Madrid, koji gostuje kod Sporting Gijona.