Rakitiću 10 minuta

VIDEO Barca preživjela gradski derbi na krilima Neymara i Messija!

Nogometaši Barcelone sve su biliži osvajanju naslova prvaka nakon što su u 33. kolu slavili kod gradskog suparnika Espanyola s 2:0.

Barcelona je do pobjede došla u prvom poluvremenu, prvo je u 17. minuti nakon lijepe akcije zabio Neymar, da bi Leo Messi u 25. minuti postavio konačnioh 2:0.

U obje akcije sudjelovao je Luis Suarez, koji je kod prvog pogotka maestralno propustio loptu za Neymara, a kod drugog je bio dodavač. Ivan Rakitić je ušao u igru u 80. minuti, a iako gradski derbi nije bio pretjerano grub sudac je u 54. minuti isključio igrača gostiju Jordija Albu, a potom u 90. i domaćeg nogometaša Hectora Morena.

Barcelona je zadržala pet bodova prednosti ispred Reala koji u nedjelju gostuje kod Celte.