Furiozni start

VIDEO Atletico bez Mandžukića slavio protiv Sociedada

U prvom susretu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je na Vicente Calderonu pobijedio Real Sociedad 2-0 bez pomoći hrvatskog reprezentativca Marija Mandžukića koji je propustio utakmicu zbog ozljede gležnja...

Atletico je rutinski stigao do pobjede, a oba gola postigao je u prvih deset minuta utakmice. Mikel Gonzalez je autogolom u drugoj minuti doveo domaćine u vodstvo, a na 2-0 povisio je Antoine Griezmann u 10. minuti. Bivši igrač Real Sociedada nije slavio pogodak iz poštovanja prema klubu u kojem je proveo 5 godina.

Lider prvenstva Barcelona u srijedu će ugostiti Almeriju, dok Real Madrid gostuje kod Rayo Vallecana.

Barcelona vodi na ljestvici sa 71 bodom, Real je drugi s četiri boda manje, a Atletico Madrid je treći sa 65 bodova.