'Topnici' u polufinalu FA kupa

VIDEO Arsenal pobijedio ManUtd na Old Traffordu nakon devet godina

Nogometaši Arsenala plasirali su se u polufinale FA kupa pobijedivši na Old Traffordu u odličnoj utakmici Manchester United s 2-1.

Branitelj naslova je slavio kod Manchester Uniteda nakon gotovo devet godina. Arsenal je poveo u pogotkom Nacha Monreala u 26. minuti na asistenciju Oxlade-Chamberlaina, a u 29. minuti je glavom izjednačio Wayne Rooney nakona centaršuta Angela Di Marije.

U 62. minuti bivši igrač Uniteda Danny Welbeck donosi pobjedu Arsenalu nakon neshvatljive pogreške Valencije. Nade Uniteda u izjednačenje splasnule su u 77. minuti kada je Di Maria gurnuo suca i dobio crveni karton.

Polufinale najstarijeg nogometnog natjecanja na svijetu izborila je još samo Aston Villa, dok će ponovljene utakmice igrali Reading - Bradford i Blackburn - Liverpool.