Kao u najboljim danima..

Kontroverzni brazilski napadač Adriano ponovo zabija u velikom stilu. U utakmici Flamenga protiv Internacionala proslavio se s tri pogotka, i tako najavio mogući povratak u reprezentaciju...

U nedjelju je s četiri utakmice kompletirano 7. kolo u brazilskom nogometnom prvenstvu. Istaknuo se bivši Interov napadač Adriano s tri pogotka u pobjedi Flamenga nad Internacionalom 4-0...

Flamengo je tom pobjedom vratio dobro raspoloženje nakon nakon dva gostujuća poraza od Sport Recifea 4-2 i Coritibe s čak 5-0, kada je cijela momčad, uključujući i Adriana, odigrala mizernu utakmicu. Protiv Internacionala je Adriano 'otvorio račun' u 13. minuti kada je lobao gostujućeg vratara Laura.

Emerson je u 36. minuti povećao vodstvo domaćina, a potom je Adriano u 45. minuti zabio svoj drugi gol, lijevom nogom iz slobodnog udarca. Hat-trick je kompletirao iz jedanaesterca u 68. minuti. Flamengo je ovom pobjedom skočio s 11. na 8. mjesto na ljestvici.