Bivši napadač Intera Adriano zabio je pobjednički gol za svoj Flamengo u domaćoj 1-0 pobjedi nad Santosom u 33. kolu brazilskog nogometnog prvenstva...

Adriano je pospremio glavom jedno ubacivanje Leo Moura već u 6. minuti, što mu je bio 17. ovosezonski prvenstveni gol u 26. odigranoj utakmici, čime se poravnao s Diegom Tardellijem na vrhu ljestvice najboljih strijelaca lige.

Ipak, Adriano nije bio junak utakmice, već je ta čast pripala vrataru Bruni koji je obranio dva jedanaesterca, oba Santosovom veznjaku Paulu Henriqueu Gansu, prvi u 20. minuti, a drugi 17. minuta prije kraja.

Pobjedom je Flamengo barem privremeno skočio na treće mjesto na ljestvici uz četiri boda zaostatka za vodećim Sao Paulom, koji je također bio uspješan na domaćem travnjaku protiv Gremija (1-0).