Mourinho protestirao

VIDEO ManUtd bio nadomak pobjede, Giroud u zadnjoj minuti šokirao Old Trafford!

Manchester United i Arsenal odigrali su neodlučeno 1-1 na Old Traffordu u derbiju 12. kola Premierlige.

Manchester United bio je nadomak pobjede protiv Arsenala nakon što je Juan Mata zabio za 1-0 poslije lijepe asistencije Herrere. No, Wengera je poraza spasio Olivier Giroud koji je ušao u igru u nastavku te u 89. minuti glavom pogodio za 1-1.

Arsenal je tako ostao bez poraza u svim natjecanjima još od prvog kola protiv Liverpoola, a ManUtd za utjehu ostao na samo jednom porazu protiv Topnika u posljednjih 11 međusobnih utakmica. Treba spomenuti i da je United tražio jedanaesterac u prvom poluvremenu nakon što je Monreal bio u kontaktu s Valencijom, a Mourinho žestoko protestirao.

Uoči utakmice puno se pričalo o vrlo lošem odnosu menadžera Josea Mourinha i Arsena Wengera. Veliki suparnici uoči utakmice rukovali su se prema protokolu iako su obojica to napravili hladno i nisu se ni pogledali.

Manchester United - Arsenal 1:1