Spektakl na Camp Nou

VIDEO Barca okrenula PSG: Messi, Neymar i Suarez jači od Ibre i društva

U derbiju F skupine Barcelona je na Camp Nou pobijedila Paris Saint-Germain 3-1 osvojivši prvo mjesto u skupini.

Francuski prvak je poveo golom Zlatana Ibrahimovića u 15. minuti, no Barca je do poluvremena okrenula rezultat golovima Lea Messija (19) i Neymara (42), a potom u 78. minuti potvrdila pobjedu golom Luisa Suareza. Ivan Rakitić je ušao u igru u 67. minuti umjesto Pedra.

VIDEO City srušio Romu i osigurao osminu finala, golčina Nasrija!

Fantastični pogodak Neymara možete vidjeti OVDJE.

Golove s utakmice Barcelona - PSG možete pogledati OVDJE.

U drugom susretu Ajax je u Amsterdamu pobijedio Apoel 4-0 i izborio plasman u Europsku ligu. Sva četiri gola su pala u nastavku, a strijelci su bili Lasse Schöne (45+1-11m, 50), Davy Klaassen (53) i Arkadiusz Milik (74).

Plasman u osminu finala Lige prvaka izborili su Atletico Madrid, Real Madrid, Monaco, Borussia Dortmund, Bayern München, Chelsea, Porto, Barcelona kao pobjednici skupine, te Juventus, Basel, Bayer Leverkusen, Arsenal, Šahtar, Manchester City, PSG i Schalke kao drugoplasirani sastavi. U Europsku ligu sele Olympiakos, Liverpool, Zenit, Anderlecht, Roma, Ajax, Sporting i Athletic Bilbao.

Ždrijeb osmine finala je 15. prosinca u Nyonu.

Rezultati utakmica 6. kola Lige prvaka u skupinama E, F, G i H:

SKUPINA E:

Roma - Manchester City 0-2 (Nasri 60, Zabaleta 86)

Bayern - CSKA Moskva 3-0 (Mueller 18pen, Rode 84, Goetze 90)

SKUPINA F:

Ajax - APOEL 4-0 (Schoene 45pen, 50, Klaasen 53, Milik 74)

Barcelona - PSG 3-1 (Messi 19, Neymar 42, Suarez 77/Ibrahimović 15)

SKUPINA G:

Chelsea - Sporting 3-1 (Fabregas 8-pen, Schuerrle 16, Obi Mikel 56/Johnathan 50)

Maribor - Schalke 0-1 (Meyer 62)