Izvrstan nastup Koprivničana

Slaven napunio mrežu Milana i osigurao prolazak dalje!

Slaven Belupo u velikom je stilu pregazio svojeg protivnika u 2. pretkolu Europske lige. Protiv Milana iz Kumanova Koprivničani su u gostima slavili rezultatom 4:0, a trostruki strijelac bio je Aljoša Vojnović.

Koprivničanski sastav polako napreduje prema Europskoj ligi. Nakon neuvjerljivog nastupa protiv Birkirkare, sljedeći izazov momčad Milivoja Bračuna puno je lakše riješila.

Slaven Belupo odigrao je sjajno prvo poluvrijeme protiv Milana iz Kumanova, makedonskog predstavnika u 2. pretkolu Europske lige.

Dobro su se nejaki domaćini držali do 26. minute, kada je Mađar Csizmadia ponovo zabio, kao i protiv Birkirkare, da bi zatim Aljoša Vojnović triput pogađao mrežu gostiju, u 39., 41. i 44. minuti.

U drugom poluvremenu siloviti naleti Slavenu su jenjali, gosti iz Koprivnice zadovoljili su se visokim vodstvom i susret je završio rezultatom 4:0, koji apsolutno jamči hrvatskom klubu plasman u 3. pretkolo Europske lige, no tamo će ga čekati znatno ozbiljniji protivnik.