Rooney 'asistent'

VIDEO Premierliga je počela: United slavio autogolom na Old Traffordu!

Pobjednika prve utakmice nove sezone Premierlige presudio je autogol.

Manchester United je pobijedio Tottenham 1:0 u prvoj utakmici prvog kola nove sezone Premierlige.

Pobjednika je odlučio desni bek Spursa Kyle Walker u 22. minuti, kada je svladao svog vratara Vorma u situaciji gdje je želio otkloniti opasnost ispred Waynea Rooneya.

Bio je ovo dvoboj u kojem je menadžer Crvenih vragova Louis van Gaal od prve minute na teren poslao četvoricu ovoljetnih pojačanja - Romera, Darmiana, Schneiderlina i Depaya.

Na klupi je ostao Bastian Schweinsteiger, ali i on je dobio priliku u nastavku susreta.

Od novih imena, dvojica su pokazala više od ostalih - desni bek Matteo Darmian i vratar Sergio Romero koji je u finišu svojim obranama sačuvao pobjedu Unitedu.

Inače, Tottenham je najbolju prigodu imao već u četvrtoj minuti kada je Christian Eriksen loše gađao nakon sjajnog proigravanja Harrya Kanea. Da su to Spursi zabili, tko zna u kakvom bi smjeru otišla utakmica...

Kyle Walker OWN Goal Manchester United 1 - 0... by funnyno1