Trijumf 'Crvenih vragova'

United u velikom stilu izbacio Mourinhov Inter!

Golovima Nemanje Vidića i Cristiana Ronaldo Manchester United došao je do pobjede protiv Intera na Old Traffordu rezultatom 2:0, i tako osigurao prolazak u četvrtfinale Lige prvaka.

Sjajna predstava Fergusonove momčadi viđena je večeras na Old Traffordu, protiv talijanskog prvaka koji je također igrao vrlo dobro u pojedinim trenucima utakmice. No, već u 4. minuti Nemanja Vidić nakon kornera glavom je doveo 'Crvene vragove' u vodstvo, nakon čega je Nerazzurima bilo jako teško vratiti se u utakmicu.

Ibrahimović i Stanković imali su izvrsne prilike izjednačiti do poluvremena, a kada im to nije uspjelo kaznio ih je Cristiano Ronaldo u 49. minuti, glavom na izvrsnu asistenciju Rooneyja. Tako je Mourinho doživio gorak poraz, kojim mu je Ferguson uzvratio za onaj davni u osmini finala Lige prvaka 2004., dok je još Portugalac vodio Porto.

Drugi veliki favorit za osvajanje Lige prvaka također je s lakoćom prošao. Nakon sjajne golijade na Camp Nou Barca je svladala Lyon rezultatom 5:2, a strijelci za domaće bili su Henry dvaput, Messi, Eto'o i Keita po jednom. Guardiolina momčad igra vrlo dobro i uz Manchester United glavni su favoriti za osvajanje Lige prvaka.

Dalje ide i portugalski Porto, nakon što su pametnom igrom sačuvali pozitivnih 2:2 iz prve utakmice protiv Atletica Madrida. Na domaćem terenu odigrali su Portugalci 0:0 i tako osigurali četvrtfinale Lige prvaka, što je za njih prilično velik uspjeh.

U dvoboju Arsenala i Rome odlučili su penali, i to u korist Topnika..