breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Čekaju ih sankcije

UEFA pokrenula istragu protiv tri kluba iz Europa lige

Europska nogometna federacija (UEFA) pokrenula je disciplinski postupak protiv Slovana iz Bratislave, praške Sparte i Metalista iz Harkova zbog ponašanja njihovih navijača na utakmicama Europske lige.

Slovanu i Sparti prijete kazne zbog divljanja njihovih navijača za vrijeme međusobnog ogleda u Bratislavi.

Utakmica je bila prekinuta 40 minuta zbog sukoba navijača i bacanja baklji zbog čega je morala intervenirati i policija. Sparta je dobila utakmicu rezultatom 3:0, a sva tri gola pala su u drugom poluvremenu.

Kazna prijeti i ukrajinskom Metalistu zbog rasističkih ispada njegovih navijača za vrijeme utakmice protiv Legije. Poljski klub je pobijedio 1:0.