Dva gola Tosuna

VIDEO Pogledajte kako je Turska srušila Švedsku: Upozorenje Hrvatskoj!

Turska je u pripremnoj prijateljskoj utakmici igranoj u Antalyji svladala Švedsku sa 2-1.

Prvi protivnik hrvatske nogometne reprezentacije na ovogodišnjem EURU u Francuskoj, Turska je u pripremnoj prijateljskoj utakmici igranoj u Antalyji svladala Švedsku sa 2-1 (1-0).

Oba gola za Tursku postigao je 24-godišnji napadač Besiktasa Cenk Tosun, u 32. i 81. minuti.

Pogodak za Švedsku kojim je nakratko poravnao na 1-1 postigao je Andreas Granqvist u 74. minuti.

Turska je igrala u sastavu: Babacan - Erkin, Balta (Calik, 38), Topal, Gonul - Turan (Sahan, 90+1), Inan, Tufan (Soyuncu, 90+4), Sen (Frei, 65); Ozyakup (Potuk, 63) - Tosun (Malli, 82).

Hrvatska i Turska igrat će u 1. kolu skupine D 12. lipnja u Parizu. Uz njih u istoj skupini su još Češka i Španjolska.