Pranjić i Petrić slavili

Tudorov PAOK četiri kola bez poraza

PAOK je pobijedio Panionios 2:1 u 13. kolu grčke lige...

U susretu 13. kola grčkog nogometnog prvenstva PAOK, kojeg vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor pobijedio je Panionios 2-1 produživši niz bez poraza na četiri susreta.

Golove za momčad iz Soluna zabili su Robert Mak (11) i Georgios Tzavellas (79), dok je strijelac za goste bio Evangelos Oikonomou (47). Hrvatski nogometaš Marin Leovac odigrao je cijeli susret za PAOK.

Pobjedu je ostvario i Panathinaikos koji je na gostovanju pobijedio Veriju 1-0. Pogodak odluke zabio je Nikolaos Karelis u 86. minuti. Za Pao je cijeli susret odigrao Danijel Pranjić, dok je Mladen Petrić igrao do 64. minute.

Lider Olympiakos je u subotu u sjajnom susretu na gostovanju pobijedio Panthrakikos 4-3 ostvarivši 12 uzastopnu pobjedu.

Na ljestvici vodi Olympiakos sa maksimalnih 36 bodova, AEK je drugi sa 26 bodova, a na trećem mjestu je Panathinaikos sa 25 bodova. PAOK na četvrtom mjestu ima 22 boda.