VIDEO Tudor u velikim problemima: Galatasaray izgubio od Bešiktaša

U derbiju 22. kola turskog prvenstva Bešiktaš je kao gost pobijedio Galatasaray s 1:0...

U velikom derbiju turskog nogometa aktualni prvak Bešiktaš pobijedio je Galatasaray Igora Tudora s 1:0.

Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je brazilski napadač Anderson Talisca u 47. minuti. Prilikom izvođenja slobodnog udarca iskosa s desne strane lopta se odbila od igrača u živom zidu i prevarila vratara. Zanimljiva situacija dogodila se u 13. minuti kada je sudac pokazao na jedanaesterac za Galatasaray, a potom se nakon konzultacija s pomoćnicima predomislio i promijenio odluku.

Hrvatski trener preživljava teške trenutke. Galatasaray je ovim porazom ispao iz urtke za prvaka, a na Tudora se sručila lavina kritika. U dva kola otkako je preuzeo klupu slavnog turskog kluba osvojio je samo jedan bod, i to na gostovanju kod „fenjeraša“ Rizespora, što su turski mediji označili velikim neuspjehom.

Tudor ima velikih problema s neposluhom igrača. Turski mediji pišu da je Norvežanin Martin Linnes napustio kamp Galatasarayja uoči derbija kada je shvatio da neće biti u udarnom sastavu.