'Treba nam ludilo na Poljudu i sve je moguće'

Iako su u prvoj utakmici poraženi s velikih 3:0, Splićani se nadaju kako će u 'poljudskom bermudskom trokutu' uspjeti nadoknaditi golemu prednost Dinama.

Strateg Bijelih Ante Miše zadovoljan je bodom iz Koprivnice do kojeg su došli u posljednjoj minuti utakmice.

'Napravili smo ono što smo najavljivali, odmorili igrače koji su odradili gotovo cijelu sezonu. U prvom smo dijelu bili bolji, Slaven za nijansu u drugom, ali prije svega jer moji igrači koji su nastupili dugo nisu imali priliku dobiti minutažu', rekao je Miše na današnjoj press konferenciji za medije na Poljudu, prenosi Glas Dalmacije.

Do uzvratne utakmice finala Kupa na Poljudu ostalo je još svega tri dana. Miše smatra kako je sve moguće, jer Poljud zna bit 'lud'.

'Mora se poklopiti luda utakmica, kompletno ludilo na travnjaku. Jasno da nećemo napasti kao luđaci, bez glave i repa. Pokušat ćemo kontroliranom agresijom, promijenjenim sustavom. Utakmica Dinama protiv Zagreba mi ulijeva vjeru da Modri nisu nepobjedivi. U stanju smo pobijediti u četvrtak i nadoknaditi prednost', smatra Amte Miše koji je uvjerenja kako može do Kupa i ako njegova momčad primi gol.

'Ako Dinamo i postigne zgoditak, pokušat ćemo sustići prednost. A formula? U prvih 15 minuta zabiti tri gola i tada ćemo lako...', zaključio je Miše, naravno sa smješkom na licu.