Redknapp

Tottenham uzeo skalp Aston Villi u gostima

Spursi nastavljaju s odličnim igrama. Novu su pobjedu u Premiershipu ostvarili protiv jake Aston Ville u Birminghamu te tako pokazali kako im ipak nije mjesto u donjem dijelu ljestvice.

U susretu 29. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je u Birminghamu pobijedio Aston Villu 2:1 i tako pobjegao iz zone ispadanja. Pogotke za Spurse postigli su Jermaine Jenas (5) i Darren Bent (50), dok je poraz domaćina ublažio John Carew (85). Ovo je odličan rezultat za Tottenham budući da je Villa, iako u krizi, do jučer bila četvrta momčad prevenstva.

Luka Modrić je sudjelovao u akciji za prvi pogodak Tottenhama, a na terenu je proveo 82. minute. Vedran Ćorluka je u igru ušao u 35. minuti umjesto Didiera Zokore kojeg je Redknapp izvadio zbog kardinalnih pogrešaka.

Pobjedu je upisao i Chelsea protiv Manchester Citya 1:0 i tako se približio Unitedu na četiri boda nakon Liverpoolovog skalpa.. Pogodak odluke postigao je Michael Essien u 17. minuti. Na ljestvici i dalje vodi Manchester United sa 65 bodova, četiri manje imaju Chelsea i Liverpool.