Vedran Ćorluka kapetan u 'petardi' Tottenhama!

Klub hrvatskih nogometnih reprezentativaca Luke Modrića i Vedrana Ćorluke, Tottenham, uvjerljivo je izborio plasman u 3. kolo Carling Cupa, gostujućom pobjedom nad drugoligašem Doncaster Roversima 5-1...

U utakmici u kojoj Modrić nije bio niti na klupi, budući ga je menadžer Harry Redknapp štedio za važne predstojeće prvenstvene dvoboje, Ćorluka je odigrao svih 90 minuta na poziciji desnog beka, a nosio je čak i kapetansku vrpcu.

Tako je Redknapp još jednom pokazao divljenje prema našim igračima te je i Ćorluku uz Modrića proglasio jednim od zamjenika kapetana.

Pet se različitih igrača upisalo u strijelce kod Spursa pa su tako mrežu Doncastera tresli Tom Huddlestone, Jamie O'Hara, Peter Crouch, David Bentley i Roman Pavljučenko.

Od ostalih utakmica izdvojimo tek poraz i ispadanje Premierligaša Wigana na gostovanju kod drugoligaša Blackpoola 4-1 te preokret drugoligaša Newcastlea protiv trećeligaša Huddersfielda i konačnu domaću pobjedu 4-3 nakon zaostatka od 1-3 do 47. minute.