Kiksali Arsenal i Aston Villa

Tottenham doživio novi gorak poraz

Modrićev i Ćorlukin Tottenham nastavio je s lošim rezultatima u prvenstvu izgubivši na gostovanju kod Boltona 2:3. Redknappova momčad i dalje se nalazi u 'opasnoj zoni' ljestvice' Premiershipa.

Tottenham je u zadnjih osam kola upisao samo jednu pobjedu i ponovo se nalazi u opasnoj zoni. Momčad iz Londona trenutačno drži 14. mjesto na ljestvici, međutim ima samo dva boda više od WBA i Middlesbrougha na začelju.

Razočarao je i Arsenal koji na Emirates stadionu nije uspio slomiti otpor West Ham Uniteda. Eduardo da Silva nije bio u krugu kandidata za nastup.

Pogotke za Bolton postigli su Sebastien Puygrenier (31) i Kevin Davies (64, 87), dok je dvostruki strijelac za goste bio Darren Bent (72, 74). Hrvatski reprezentativci Luka Modrić i Vedran Ćorluka uklopili su se u Tottenhamovo sivilo. Luka je na terenu proveo samo prvo poluvrijeme, dok je Ćorluka zamijenjen u 67. minuti.

Poraz je upisao i Portsmouth i to na gostovanju kod Fulhama 1:3. Strijelci za pobjedničku momčad bili su Andrew Johnson (14) i Erik Nevland (71, 80), dok je poraz Pomepeya ublažio David Nugent (84). Niko Kranjčar nije nastupio zbog ozljede.

Razočarao je i Arsenal koji na Emirates stadionu nije uspio slomiti otpor West Ham Uniteda. Na koncu je utakmica završila bez pogodaka. Hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva nije bio u krugu kandidata za nastup. Aston Villa je pak propustila priliku popesti se na vrh Premiershipa, barem na kratko: 0:0 doma protiv Wigana nije bilo dovoljno.