Leovac ublažio poraz

Teško bez Kramarića: Rijeka izgubila prvu utakmicu u 2015.

Nogometaši Rijeke poraženi su od sedmoplasirane momčadi slovenskog prvenstva.

Luka Koper je pobijedila Rijeku 2:1 na svom stadionu Bonifika, a i jednom i drugom klubu je ovo bila prva utakmica u ovoj godini.

U sklopu priprema za nastavak sezone Rijeka je već u prvoj utakmici osjetila koliko će im nedostajati Andrej Kramarić. U slovenskom prvenstvu Luka Koper je prezimila na sedmoj poziciji, bodovno daleko od opasne zone, ali i borbe za Europu. Ipak, u dvobojima sastava iz slovenskog i hrvatskog primorja Koper je pokazao više dok su Riječani promašili nekoliko izglednih prilika.

Domaćini su poveli krajem prvog poluvremena (42. minuta) kada se Rahinovič najbolje snažao u gužvi ispred gola Rijeke. Vratar Vargić loše je reagirao u 75. minuti što koristi Leo Štulac i šalje loptu u praznu mrežu.

Poraz Rijeke ublažio je u 87. minuti Marin Leovac, sjajnim udarcem s 20-ak metara.