Kakvu tajnu Tomo čuva?

Tajanstveni Butina: Znam razlog pada, no neću ga otkriti

Osvajači dvostruke krune, igrači zagrebačkog Dinama nisu bili previše raspoloženi nakon sinoćnjeg derbija. Imali su Modri veliku priliku pobijediti najvećeg rivala na njegovom terenu, no uslijedio je velik pad Modrih i novi povratak Hajduka u drugom dijelu utakmice.

Hajduk je prvo stigao 'nemoguću misiju' u Kupu (3:0), a posljednjoj utakmici prvenstva prednost Dinama od 2:0. Drugih 45 minuta još je jednom u četiri dana uvjerljivo pripalo Bijelima pa su se mnogi pitali otkud toliki pad u igri gostiju.

'U drugom dijelu smo sve kompromitirali i na kraju smo se morali zadovoljiti neodlučenim rezultatom', rekao je nakon utakmice Vrdoljak koji se jedini od Dinamovih igrača obratio novinarima prije odlaska na tuširanje, prenose Sportske novosti.

Tomo Butina iz svlačionice je izašao u tajanstvenom raspoloženju. Otkrio je da zna uzrok pada, no ne želi ga reći.

'Mislim da znam razlog našeg pada, ali zadržat ću ga za sebe. Zašto i ne bih kad je raspoloženje u svlačionici vrlo dobro. Treba uživati u ovom kratkom odmoru pa ćemo se onda posvetiti europskim obvezama', kazao je Butina.

Mandžukić se nije htio oprostiti, no sve upućuje da više neće igrati u modrom dresu. 'Nisam razmišljao o tome jesam li na Poljudu odigrao posljednju utakmicu u modrom dresu. Još uvijek sam igrač Dinama i pred nama su europski izazovi.'

Prvi strijelac HNL-a sa 16 pogodaka pokušao je otkriti ono što Butina nije htio iznijeti u javnost.

'Može se to gledati i kroz izlazak kapetana Igora Bišćana, ali već nam se nekoliko puta dogodilo da u nastavku iznenada padnemo. Bitno je da smo uz sve nedostatke ipak osvojili dvostruku krunu, to je ono što se u konačnici piše', poentirao je Mandža još jednom.