Parižani bez Ibre

Subašić na klupi, Monaco izgubio od PSG-a

Nogometaši PSG-a pobijedili su Monaco 2-0 u četvrtfinalnoj utakmici francuskog Kupa odigranoj u srijedu na pariškom Parku prinčeva i plasirali se u polufinale.

Samo tri dana nakon što je prvenstveni ogled ovih dviju momčadi odigran u Monte Carlu završio bez pogodaka, Parižani su na svom stadionu uspjeli dvaput matirati obranu Monaca i plasirati se u polufinale Kupa. No, za razliku od nedjeljnog dvoboja u ovom su imali lakšu zadaću, jer je hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subašića na vratima Monaca zamijenio Nizozemac Maarten Stekelenburg.

PSG je poveo već u 3. minuti pogotkom Brazilca Davida Luiza, a konačnih 2-0 u 52. minuti postavio je Urugvajac Edison Cavani. Parižani su i u ovom dvoboju bili bez svog najboljeg igrača Zlatana Ibrahimovića.