Subašić je bio nemoćan: Porozna reakcija obrane, Monaco ostaje u neizvjesnosti

Klub iz Kneževine nikako da pobjegne iz opasne zone...

Danijel Subašić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U 30. kolu Ligue 1 nogometaši Monaca su prekinuli pozitivan niz koji je trajao tijekom cijele veljače i ožujka.

Na svom su terenu izgubili od Caena s 0:1 i tako propustili priliku da se s pobjedom popenju na ljestvici i malo pobjegnu onim najugroženijim klubovima. Ovako, Monaco je ostao 15. na ljestvici, a Caen, koji je prvi 'ispod crte', približio mu se na sedam bodova.

Pogodak vrijedan sva tri boda za Caen je postigao Enzo Crivelli u 23. minuti. Ništa tu nije mogao naš Danijel Subašić, njegovi suigrači iz obrane su loše reagirali u skoku i Crivelli je glavom poslao loptu u mrežu.

U nedjeljno poslijepodne igrale su se još dvije utakmice. Golova nije bilo na utakmici Amiens - Bordeaux (Toma Bašić odigrao svih 90 minuta), dok je Nice kao gost s 1:0 svladala Dijon.