Aogo tragičar

Stuttgart imao "sve" pa ispao, trećeligaš u četvrtfinalu Kupa

Poznata su prva četiri četvrtfinalista Kupa Njemačke za ovu sezonu.

Nogometaši Schalkea izborili su četvrtfinale Kupa Njemačke jer su kod kuće pobijedili Koln s 1:0.

Susret drugoplasirane i zadnje momčadi Bundeslige odlučio je gol Maxa Meyera u 63. minuti.

Ranije su nogometaši Stuttgarta ispali nakon poraza kod Mainza (1:3), dok se u četvrtfinale probio trećeligaš Paderborn.

Stuttgart je poveo golom Christiana Gentnera (42), a u 54. minuti njihov napadač Dennis Aogo je promašio kazneni udarac. Mainz je to sve kaznio i golovima Emila Berggreena (62), Abdou Dialla (71) i Suata Serdara (90) preokrenuo i ušao u četvrtfinale. Mladi hrvatski reprezentativac Josip Brekalo igrao je cijeli susret za Stuttgart.

Trećeligaš SC Paderborn je kod kuće pobijedio drugoligaša Ingolstadta s 1:0 pogotkom Bena Zolinskog u 57. minuti.

U srijedu se sastaju Werder Bremen - Freiburg, Borussia Moenchengladbach - Bayer 04 Leverkusen, Bayern Muenchen - Borussia Dortmund i Heidenheim (II) - Eintracht Frankfurt.