Derbi na Olimpicu

VIDEO Strinić debitirao za Napoli, Benitez ushićen: Bio je odličan!

U 19. kolu talijanske lige Napoli je slavio u gostima protiv Lazija sa 1:0. Jedini pogodak na susretu postigao je Gonzalo Higuain u 18. minuti.

Bio je to susret u kojem je u dresu napuljske momčadi debitirao Ivan Strinić. Hrvatski reprezentativac početkom mjeseca stigao je iz Dnipra, a danas je odigrao svih 90 minuta. Bio je prilično zapažen, imao je nekoliko dobrih intervencija u obrani, a bio je aktivan i u napadu. Talijanski mediji dali su mu visoke ocjene, bio je jedan od najboljih, a nakon susreta pohvalio ga je i trener Rafa Benitez.

"Strinić je bio odličan u debiju, nije lako igrati protiv Candreve", rekao je Benitez.

Bio je to izravni dvoboj za treću poziciju koju sada zauzima Napoli sa 33 boda, dok Lazio ima dva manje.