irci zadovoljni

VIDEO Velšani u šoku, Srbi slave: Ovakav manjak sreće se rijetko viđa!

Večeras su slomljena srca velških navijača koji nisu mogli vjerovati kakav se peh dogodio njihovim "ljubimcima"...

U susretima europskih kvalifikacija za SP 2018 igranih u subotu uvjerljive pobjede su ubilježili Španjolska i Italija, dok su u Cardiffu Wales i Srbija odigrali 1-1.

Wales je vodio golom Balea iz 30. minute, a Srbi su izjednačili preko Mitrovića četiri minute prije kraja. Minutu prije nego li je Srbija izjednačila Bale je na suprotnoj strani pogodio vratnicu, od koje se lopta odbila u igralište, a onda je Mitrović također pogodio vratnicu, ali se u njegovom slučaju lopta odbila u gol. U ovoj skupini vode Irci koji su u subotu slavili kod Austrije s 1-0.

U skupini G i Italija i Španjolska su postigli visoke pobjede. Italija je pobijedila u gostima Lihtenštajn s 4-0 uz dva gola Belottija, dok je Španjolska kod kuće rutinski slavila protiv Makedonije s 4-0 pogocima Vitola, Monreala, Aduriza i autogolom Velkovskog.

U ovoj skupini Izrael je slavio kod Albanije s 3-0 nakon što je u ranoj fazi utakmice domaći branič Đimsiti skrivio penal i dobio crveni karton. Ova se utakmica igrala u Elbasanu, a zbog terorističkih prijetnji Izraelcima osiguravalo ju je više od dvije tisuće policajaca.

SKUPINA D

Gruzija - Moldavija 1-1(Valeri Qazaishvili 16/Alexandru Gatcan 78)

Austrija - Irska 0-1 (James McClean 48)

Wales - Srbija 1-1 (Gareth Bale 30/Aleksandar Mitrović 86)