Spektakl u Bruxellesu

VIDEO Španjolskoj veliki derbi s Belgijom, junak večeri David Silva

Španjolska nogometna reprezentacija u prijateljskoj je utakmici u Bruxellesu svladala Belgiju s 2:0.

La Roja je slavila u velikom nogometnom derbiju protiv Belgije i tako pokvarila Martinezov i Henryjev debi na klupi. Španjolce je do pobjede odveo Silva koji je zabio u 34. minuti, a onda i u 62. iz jedanaesterca.

Za Belgiju je cijelu utakmicu odigrao ponovno probuđeni Eden Hazard, koji je ove sezone odlično krenuo u Chelseaju. Međutim, bila je to prosječna noć za njega, kao i novog izbornika Belgije Roberta Martineza.

S druge strane, za Španjolsku je s klupe ušao povratnik Diego Costa, Hazardov suigrač iz Chelseaja, nakon što se Alvaro Morata ozlijedio u 27. minuti. Costa je ujedno pomogao Silvi da postigne prvi pogodak na utakmici.