Počela je Premier liga!

VIDEO Šok na Old Traffordu: Van Gaalov Man United krenuo - porazom!

Manchester United i Swansea otvorili su novu sezonu Premier lige velikim iznenađenjem.

Utakmicom Manchester United - Swansea otvorena je nova sezona Premier lige. Domaći navijači i dalje moraju proživljavati šokove makar na klupi više nema Davida Moyesa, a Swansea je čudesno otvorio sezonu 2:1 pobjedom na jednom od najtežih terena.

Nakon prvih 45 minuta gosti su  vodili s 1:0 pogotkom Ki Sung-Yeunga iz 28. minute. Nastavak je donio novi uragan domaćih, no igra 3-4-1-2 sustava Van Gaala ipak nije urodila plodom.

Prvo je Wayne Rooney nakon ubačaja iz kuta izjednačio na 1:1 i tako donio radost navijačima, ali umjesto preokreta prepuni Old Trafford je doživio hladan tuš.

U 73. minuti Islanđanin Gylfi Sigurdsson je donio novo vodstvo Swanseaja za 2:1 što se pokazalo konačnim rezultatom!

Louis Van Gaal tako nije dobro započeo sezonu od koje domaći navijači puno očekuju. Vladao je otimizam u klubu nakon sjajnih igara na pripremama, no očito će trebati još uigravanja novog sustava. Također, United hitno mora po nova pojačanja...

Spomenimo i kako je Manchester United posljednji put sezonu otvorio domaćim porazom davne 1972. godine...

Koji je vaš omiljeni klub u Premier ligi?