Kramarić i povratnik Slepička obrali Vinogradare

Dinamo je neokrznut prošao gostovanje u Mladini u osmini finala Kupa i sa 4:1 svladao drugoligaša Vinogradara.

Odmah nakon ždrijeba Dinamovci su pristali domaćinstvo prepustiti drugoligašu iz Mladine. No i kombinirana momčad Modrih pokvarila je feštu domaćinu. Bez Mandžukića i Papadopoulosa u sastavu priliku su od prve minute dobili Slepička i Kramarić i obojica zadovoljili trenera Jurčića s dva pogotka.

Slepička je povratak u momčad obilježio s prva dva pogotka na utakmici u 16. i 29. minuti. Promjene rezultate nije bilo do 90. minute a onda 3 gola zaredom. Prvo je Tin Lovreković zabio počasni gol za Vinogradar, a zatim je Kramarić s dva lijepa pogotka u dvije minute postavio konačnih 4:1.

Drugoligaš Pomorac je u Kostreni isprašio trećeligaša Rudara iz Labina s 9:0. Podsjetimo Rudar je u prethodnoj fazi izbacio Cibaliju pobjedom u Labinu 5:2.