Slaven prokockao pobjedu u samo dvije minute

Slaven Belupo doživio je prvi poraz u ovogodišnjim kvalifikacijama za Europsku ligu. U dalekoj Norveškoj bolji je bio Tromso s 2:1 što imap daje nadu Slavenu u uzvratu.

Koprivničanci će 6. kolovoza na svom terenu morati stizati prednost Norvežana od 2:1 iz prve utakmice u Tromsou. U današnjem susretu 3. pretkola Europske lige norveški Tromso je u samo dvije minute stigao vodstvo Slavena nakon pogotka Šafarića u 38. minuti.

No tada je uslijedio preokret. U dvije minute Norvežani su zabili dva pogotka, Moldskred u 67. i Rushfeldt u 69. minuti i time uništili snove našeg predstavnika da već u prvoj utakmici praktički osigura sljedeći krug.

No 2:1 nije nedostižan rezultat i Slaven itekako može preokrenuti stvari u svoju korist.