breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
146 golova u HNL-u

Slaven Belupo pregazio Lokomotivu, dva gola neuništivog Vugrinca

U dvoboju 25. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa pobijedili Lokomotivu s 4-0 (1-0) i učvrstili se na sedmom mjestu.

Koprivnička momčad došla je do vrijednih bodova u borbi za ostanak, dok je Lokomotiva propustila priliku odvojiti se od Hajduka na trećoj poziciji. Slaven je poveo u 30. minuti kada se nakon velike gužve u kaznenom prostoru najbolje snašao Marko Mirić.

Drugi pogodak pao je u 47. minuti, a strijelac je za domaćine bio Muzafer Ejupi, da bi u 83. i 84. minuti 40-godišnji veteran Davor Vugrinec s dva pogotka potvrdio visoku pobjedu Slaven Belupa. Vugrincu su to prvi pogoci ove sezone, a sada s ukupno 146 pogodaka predvodi ljestvicu najboljih strijelaca u povijesti HNL-a.

Lokomotiva je ostala treća s 38 bodova, a Slaven je sedmi s 27 bodova.

Pred 600 gledatelja na Gradskom stadionu sudio je Bebek iz Rijeke.

Strijelci: 1-0 Mirić (30), 2-0 Ejupi (47), 3-0 Vugrinec (83), 4-0 Vugrinec (84)