Kriva procjena

Skupa pogreška Letice: Pogledajte kako je Club Brugge ostao bez pobjede

Branitelj naslova prvaka Belgije u četvrtom kolu nove sezone nije uspio zadržati stopostotni učinak.

Karlo Letica (Foto: Twitter) (Foto: Platforma X)

Nakon tri uzastopne pobjede belgijski prvak Club Brugge, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Leko, ispustio je prve bodove u novoj sezoni odigravši 1:1 na gostovanju kod Antwerpena.

Club Brugge je otvorio sezonu s tri pobjede i gol-razlikom 9:2, ali na Bosuilstadionu nije briljirao.

Doduše, poveli su u 66. minuti preko Ruuda Vormera i bili blizu trijumfu, ali je bod domaćinima spasio Faris Haroun šest minuta prije kraja utakmice.

Izveli su korner nakon kojeg je netko od njihovih igrača loše pucao glavom prema golu, ali je Karlo Letica pogriješio, nije odmah išao hvatati loptu već ju je nakratko odbio što je iskoristio Haroun i izjednačio.

Letica je kao veliki talent ovog ljeta stigao u Club Brugge iz Hajduka za odštetu od tri milijuna eura. U redovima belgijskog prvaka ima status prvog vratara, a tako će vjerojatno i ostati, jer on ima samo 21 godinu i pred njima je velika karijera.

Za Club Brugge je cijeli susret odradio i Matej Mitrović dok Ivan Tomečak nije ulazio u igru.