Sijevaju pohvale

VIDEO Lovren zabio u debiju za Liverpool protiv Dortmunda: 'Bio je savršen!'

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren zabio je pogodak u debiju za Liverpool…

Liverpool je u prijateljskoj utakmicu pobijedio Borussiju Dortmund sa 4:0, a Dejan Lovren je postigao drugi pogodak Liverpoola u 14. minuti.

Gerrard je centrirao iz kornera, a Lovren je poentirao glavom. Sturridge je doveo Liverpool u vodstvo u 10. minuti. Preostala dva gola zabili su Philippe Coutinho (49) i Jordan Henderson (61).

Lovren je odigrao cijelu utakmicu nakon koje ga je itekako nahvalio menadžer Liverpola.

''Dejan je bio savršen, on je ono što smo tražili otkad je otišao Jamie Carragher. On je dominantan stoper, napada loptu i jako dobro čita igru. Iz njegove komunikacije s ostatkom obrane vidite da ima sposobnost vođe'', rekao je Brendan Rodgers i dodao:

''Vidjeli ste i da dodaje s obje noge, a prošle godine nam je pokazao da je dominantan u zraku. Mislim da je bio odličan.''